logo

+48 607-665-232
Menu

Rekrutuj z nami

Oferowane usługi:

  • Direct Search - docieramy do wykwalifikowanych, najbardziej cennych na rynku specjalistów, nie poszukujących aktywnie pracy. o Background Check Potwierdzamy dane osobowe, wykształcenie oraz poprzednie miejsca pracy zatrudnionego pracownika.
  • Rekrutacje stałe - przejmujemy od Klientów całość procesu rekrutacyjnego bądź poszczególne jego etapy, w tym:
-Precyzyjnie ustalamy wymagania stanowiskowe oraz tworzymy opis stanowiska
-Dokonujemy wyboru odpowiedniej strategii i metod rekrutacyjnych
-Przeprowadzamy selekcje i preselekcje napływających aplikacji
-Sprawdzamy referencje kandydatów spełniających wymagania stanowiskowe
-Przeprowadzamy spotkania z kandydatami, weryfikujemy ich kompetencje zawodowe oraz umiejętności twarde i miękkie · -Prezentujemy profile najlepszych kandydatów Klientowi

W prowadzonych rekrutacjach nasi eksperci biorą pod uwagę wymagania stawiane na konkretnym stanowisku. Używamy wewnętrznych narzędzi weryfikacyjnych, takich jak: testy znajomości języków obcych, testy weryfikujące wiedzę z obszaru podatków i rachunkowości, testy Excel, arkusze sprawdzające wiedzę z zakresu Prawa Pracy oraz zagadnień związanych z kadrami i płacami. Używamy również baterii testów Facet5 badających osobowość w kontekście zawodowym. 
  • Elastyczne rozwiązania z zakresu pracy tymczasowej - starannie selekcjonujemy kandydatów na dane stanowisko i zatrudniamy ich przez naszą Agencję Pracy Tymczasowej a następnie oddelegujemy do świadczenia pracy w Państwa firmie. Korzyściami płynącymi z usług Pracy Tymczasowej są między innymi:
-Przeniesienie na Agencję wszystkich spraw administracyjnych, w tym wypłatę wynagrodzeń, odprowadzenie podatku, składek ZUS etc.
-Możliwość szybkiego zastąpienia pracowników nie spełniających oczekiwań
-Kontrola kosztów pracowniczych – rozliczanie na podstawie faktury zbiorczej wystawianej na koniec każdego miesiąca
-Możliwość sprawdzenie pracownika przed zatrudnieniem go na stałe
 
Poszukujesz wsparcia w zakresie rekrutacji stałych lub pracy tymczasowej?